COVID-19: Warsztaty stacjonarne w strefie żółtej odbywają się planowo. 

Jeśli miasto w którym odbywają się warsztaty znajdzie się w strefie czerwonej – zajęcia zostaną tymczasowo wstrzymane i wznowione po zniesieniu strefy w danej lokalizacji, z zachowaniem liczby zajęć, dni tygodnia, godzin i miejsca spotkań. Zapisy na zajęcia są otwarte. 

Warsztaty w ramach szkoły
Bonsai Discovery

Najbliższy termin:

11 listopada 2020, Katowice - Nikiszowiec Warsztaty zapoznawcze z bonsai

Szkoła Bonsai Discovery

Warsztaty w ramach szkoły Bonsai Discovery

Od dawna zastanawiałem się nad usystematyzowaniem wiedzy w ramach warsztatów. Wszystko po to, aby nauka była jednocześnie bardzo przyjemna i efektywna. 

Postanowiłem, że warsztaty zostaną podzielone na części.

 

Etap 1 - 2020

Nowość

Warsztaty zapoznawcze (podstawowe)

To spotkanie na których zobaczysz kilka pięknych drzew i mam nadzieję, że zaszczepię cię miłością do drzew i sztuki bonsai. 

Będzie spora dawka teorii i praktyki abyś zapewnił sobie doskonały start w świat bonsai.

Jeśli wielokrotnie myślałeś/myślałaś nad zakupem bonsai, lub być może masz już za sobą jakieś sukcesy i porażki  w uprawie, to ta właśnie są warsztaty dla Ciebie!

Etap 2 - 2021

Cykl warsztatów tematycznych

Podczas tego cyklu odbędzie się 6 warsztatów. Przejdziemy przez naukę wszystkich zabiegów, które wykonuję w ciągu jednego roku/sezonu. Zaczniemy od przesadzania, a zakończymy na formowaniu. Dzięki temu nabędziesz wiedzę i umiejętności jak uprawiać drzewa z dobrym skutkiem.

Etap 3 - 2022

Warsztaty artystyczne

Gdy już nabędziesz wiedzę i umiejętności dotyczące uprawy bonsai na odpowiednim poziomie będziemy mogli bardziej skupić się na Twoich umiejętnościach kreacji. Teraz przyjdzie czas na naukę pięknego i efektywnego drutowania,  poznawania zaawansowanych technik formowania, a przede wszystkim rozwoju artystycznego.